Reference

Všechny kategorie služeb

 

Rok 2020

Port 7 – novostavba polyfunkčních budov, Praha 7

Realizační projekt kompletní silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace souboru pěti polyfunkčních objektů o celkové ploše 48.000m2 situované mezi Vltavou a Holešovickým nádražím. Návrh byl vypracován ve formátu BIM na SW REVIT.

 

SO15B – administrativní objekt, Praha 9

Realizační silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace projekt dalšího z objektů zástavby vedle O2 arény v Praze Vysočanech. Návrh byl vypracován ve formátu BIM na SW REVIT.

 

Hotel U Sixtů, Praha 1

Realizační dokumentace silnoproudé, slaboproudé a MaR elektroinstalace souboru devíti objektů na Staroměstském náměstí v Praze 1. Náročná rekonstrukce historických objektů s vysokým stupněm památkové ochrany pro významný mezinárodní hotelový řetězec.

Rok 2019

Rekonstrukce čerpacích stanic Benzina

V průběhu let 2018 až 2020 jsme se podíleli projektovou dokumentací na rekonstrukci více než 260ti čerpacích stanic koncernu Unipetrol po celé republice a na Slovensku.

 

Hotel STAGE, Praha 9

Zajímavý objekt kruhového půdorysu pro ubytování, situovaný vedle O2 arény v areálu Zelený ostrov ve Vysočanech. Realizační dokumentace silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace ve formátu BIM na SW REVIT.

Venkovské stavení na české Sibiři

Soukromý rezidenční soubor objeků pro náročného zákazníka ve venkovském prostředí vybavený špičkovými technologiemi a ve vysokém standardu. Projekt a dodávka veškeré elektroinstalace sběrnice KNX včetně integrace a vizualizace veškerého technologického zařízení vytápění, chlazení, bazénu, závlah, úpravy pitné vody, náhradních zdrojů i zabezpečení objektu.

Rok2018

Harfa office park, Praha 9

První z objektů areálu Zelený ostrov ve Vysočanech určený pro CETIN nebo klinické centrum ISCARE. Realizační dokumentace silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace ve formátu BIM na SW REVIT.

 

Nová Veselka (Magnum), Pardubice

Multifunkční budova v centru Pardubic na rohu třídy Míru a Hradecké. Realizační dokumentace silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace.

Rok2017

Vila Chuchle – soukromý areál, Praha 5

Soukromý rozsáhlý rezidenční objekt pro náročného zákazníka ve vysokém standardu. Projektová dokumentace silnoproud a slaboproud včetně řídícího systému TECO.
Rekonstrukce elektroinstalace bytového domu Praha 10
Dodávka projektové dokumentace i montážních prací bytových domů na nároží ulic Na Louži, K Louži v Praze 10. Jedná se o jeden z větších typických námi dodávaných projektů rekonstrukce společných prostor a stoupaček včetně neměřených částí PRE.

Rok 2016

Hotel Clara Futura Dolní Břežany

Je pětihvězdičkový hotel v původním objektu starého zámečku v Dolních Břežanech oceněný titulem Best of Realty 2018. Naše firma dodávala projektovou dokumentaci silnoproud, slaboproud a MaR včetně řídícího systému.

 

Metronom – SAP, Praha 5

Rozsáhlý fit-out administrativní budovy pro náročného klienta o celkové ploše téměř 30.000m2. Projektová dokumentace silnoproud NN+VN a slaboproud.

Rok 2015

Areál rodiných domů Golf Hostivař

Rozsáhlý areál více než 90-ti rodinných domů v Praze – Hostivaři. Naše firma dodávala projektovou dokumentaci silnoproud, slaboproud ve všech projektových stupních.

 

Kotelna Park Radlice – BOSCH, Praha 5

Rekonstrukce objektu kotelny bývalé „Waltrovky“ v pražských Radlicích zvítězila v titulu soutěž Stavba roku 2017 a také obdržela cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v soutěži Stavba roku 2017. Projektová dokumentace silnoproud a slaboproud.

Rok 2014

Hotel Grandior, Praha 1

Rekonstrukce historického objektu bývalého domu U Hájků v ulici Na Poříčí s moderní přístavbou včetně podzemních garáží v ulici Na Florenci v centru Prahy 1. Naše firma dodávala projektovou dokumentaci silnoproud, slaboproud ve všech stupních projektu.

 

Sportovní hala JEREMI sport, Praha 5

Multifunkční sportovní hala a restaurace. Rekonstrukce a dostavba bývalého obchodního centra na sportovní halu s badmintonovými kurty, squash, stolní tenis, MMA aréna, horolezecká stěna, posilovnami, box, strongman sál apod. Dodávka projektové dokumentace silnoproud a slaboproud.

Rok2013

Jedenáctka Vodní Svět

Volnočasový sportovně rekreační areál městské části Praha 11 otevřený v roce 2014. Nabízí kromě plaveckého bazénu i tobogán, wellness centrum, dětské bazénky a brouzdaliště a multifunkční sportovní halu. Dodávka projektové dokumentace silnoproud a slaboproud.

Objekt DOCK V1 , Praha 8 – Libeň

Dodávka projektové dokumentace osmipatrové administrativní budovy s užitnou plochou 9.000 m2 v první etapě areálu DOKY Libeň. Dodávka projektové dokumentace silnoproud NN + VN.

Rok2012

Klub Xanadu, Jihlava

Dodávka projektové dokumentace a realizace řídícího systému KNX známého Jihlavského nočního klubu.

RD Kamenný přívoz

Dodávka projektové dokumentace včetně montážních prací elektro silnoproud, slaboproud a řídící systém TECO na klíč pro soukromého klienta.

Starší reference

Výběr rok 2011 a předcházející léta

Ostatní do roku 2011.

Společenské centrum Breda a Weinstein Opava

obchodně společenské centrum s obchodními jednotkami, službami, gastronomickými a multikinem.

Golfový areál Vysoký Újezd

golfové hřiště o ploše více než 80 hektarů a 19-ti jamkami s vodními plochami a vodopády a také restaurační a oddechovou budovou, provozní a ubytovací objekt.

Domov sociální péče Hagibor

rekonstruce a přístavba budovy bývalé polikliniky na bytový a relaxační areál s parkem a zázemím pro senoiry v Praze Strašnicích. Česká spořitelna IT centrum – novostavba komplexu tří budov pro Českou spořitelnu a.s. v Praze 4 včetně IT centra.

Víceúčelová sportovní hala AC Sparta

novostavba víceúčelového sportoviště atletického klubu AC Sparta Praha – Podvinný mlýn.

Hotel Paříž

rekonstrukce hotelového a technického zázemí 5* hotelu v Praze 1.

Hotel Harmony Špindlerův mlýn

rekonstrukce hotelového komplexu zahrnující několik suterénních podlaží s rozsáhlým zázemím. Nově je tento hotel vybaven veškerým komfortem pro dokonalou rekreaci, kongresovou turistiku v letním i zimním období.

TESCO Praha-Letňany, III. Etapa, Bazén TESCO Letňany, Praha 9

novostavba obchodního, zábavního centra a plaveckého stadionu.

Pražský Hrad č.p.2 a Nový palác, jižní křídlo 

rekonstrukce objektu bývalého paláce šlechtičen a dalších objektů pro účely administrativy.

SLAVIA Praha – fotbalový stadion 

fotbalový stadion včetně tréninkových hřišť a souvisejícího zázemí.

Knihovnicko informační centrum Hradec Králové

novostavba veřejné knihovny s internetovou studovnou a víceúčelovými sály včetně administrativního zázemí.

Palác Langhans

rekonstrukce a přístavba objektu, Praha 1, Vodičkova ulice. Stavba získala ocenění „Grand Prix 2003 Obce architektů“.

Budovy výzkumu Armády ČR Těchonín

rekonstrukce a dostavba objektu pro účely výzkumu a ochrany obyvatel.

Moderní galerie AVU, Praha 7 (Výstaviště)

rekonstrukce objektu Akademie výtvarných umění.

Německá škola v Praze, Praha 5-Vidoule 

novostavba areálu školy vybaveného systémem KNX.

MAKRO

novostavba velkoprodejny a kancelářského objektu firmy, Praha 13-Luka.

Česká národní banka

rekonstrukce budov ústředí, Praha 1, Na Příkopě 28 – křídla: Hypšmanova přístavba, Senovážná, expozice ČNB – hlavní trezor.

Centrum Modrá Pyramida 

novostavba objektu Stavební spořitelny Komerční banky, Praha 2, Bělehradská ulice.