Elpros Praha s.r.o.

Adresa:U Smaltovny 1563/19b, 170 00 Praha 7
Telefon:+420 222 512 287
Mobil:+420 603 206 884
IČ:63073200
MapaUkázat na mapě
Hlavní menu
  O nás
  Nabídka služeb
  Reference
  Kariéra
  Ke stažení
 
Switch language: English version Úvodní stránka  ›  Reference  ›  Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zde uvádíme výběr z realizovaných projektů:

FVE Eliška Čáslav

Zajistili jsme kompletní zabezpečení objektu fotovoltaivké elektrárny. Od návrhu přes dodávku po vlastní realizaci a naprogramování ústředny. Je použit plotový zabezpečovací systém napojený do ústředny Paradox, který detekuje pokusy o neoprávněné vniknutí pomocí otřesových kabelů. Dále je zabezpečena trafostanice pomocí magnetických detektorů a vjezd pomocí PIR čidel. Vše je prostřednictvím GSM modulu hlášeno na PCO. Ústředny jsou temperovány na povolenou provozní teplotu. 

eliska_ezs_1

eliska_ezs_2

 

 

 

 

 

Nástavba rodinného domu v Chuchli

Jedná se o rodinný dům o dvou podlažích. K zabezpečení objektu slouží ústředna firmy Jablotron, která detekuje pohyb pomocí bezdrátových čidel. Detektory jsou navrženy s ohledem na volný pohyb domácích mazlíčků. Dále je odblokování možné klíčenkou. Poplach hlášen přes GSM jednotku na mobilní telefon uživatele a na PCO. Celá EZS je napojena na inteligentní systém a umožňuje tak ovládání elektroinstalace v závislosti na stavu střežení objektu. 

Stavba rodinného domu v Pticích

Zajišťujeme střežení objektu i v rámci jeho výstavby. Např. na rodinném domě v Pticích jsme instalovali zabezpečovací ústřednu EZS, detekce pohybu je pomocí bezdrátových čidel a je hlášena uživateli pomocí SMS.

Provozně administrativní areál Buštěhrad

V rámci zabezpečení areálu jsou hlídány přístupové cesty, nákladové a skladové prostory pomocí kamerovho systému. Dále jsou použita pohybová čidla s detekcí rozbití skla a magnetické detektory. Součástí systému je ACS se čtečkami karet. V současné době projekt čeká na realizaci