Elpros Praha s.r.o.

Adresa:U Smaltovny 1563/19b, 170 00 Praha 7
Telefon:+420 222 512 287
Mobil:+420 603 206 884
IČ:63073200
MapaUkázat na mapě
Hlavní menu
  O nás
  Nabídka služeb
  Reference
  Kariéra
  Ke stažení
 
Switch language: English version Úvodní stránka  ›  Nabídka služeb  ›  Fotovoltaika

Fotovoltaika

Dnes snad již nikdo nepochybuje o výhodách fotovoltaických elektráren a solární energie jako takové. Vzhledem ke garantovaným výkupní cenám elektrické energie, možnostem zeleného bonusu a snižujícím se cenám solárních systémů je osazení elektrárny na každou vhodně orientovanou střechu velice dobrou investicí.

Naše firma proto již třetím rokem připravuje pro naše partnerské firmy i pro individuální zájemce projekty těchto elektráren umístěných jak na volných plochách, tak i na střechách existujících objektů. Projekty zajišťujeme od studie, přes energetický audit, až po vydání stavebního povolení a realizaci stavby včetně vyřízení následných licencí a zajištění smluv s energetickou společností.

Také zajišťujeme kompletní dodávku a realizaci zabezpečení stavby pomocí systémů EZS (elektronická zabezpečovací signalizace) a PZS (plotový zabezpečovací systém).

Pracujeme s dotačními programy pro podporu úspor energie, např. s programem Efekt od ministerstva průmyslu a obchodu, dále pak s programem Zelená úsporám, Panel, atd.