Elpros Praha s.r.o.

Adresa:U Smaltovny 1563/19b, 170 00 Praha 7
Telefon:+420 222 512 287
Mobil:+420 603 206 884
IČ:63073200
MapaUkázat na mapě
Hlavní menu
  O nás
  Nabídka služeb
  Reference
  Kariéra
  Ke stažení
 
Switch language: English version Úvodní stránka  ›  Nabídka služeb  ›  Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Uvědomujeme si význam pocitu bezpečí a ochrany majetku. Proto zajišťujeme kompletní dodávku, realizaci a údržbu elektronických zabezpečovacích systémů EZS. Od částečného řešení, po kompletní zabezpečení objektu či střeženého prostoru. K tomu využíváme produkty firem Jablotron a Paradox. Dále využíváme EZS integrovanou v inteligentním systému INELS.

EZS – elektronická zabezpečovací signalizace
Základem tohoto systému zabezpečení je detekce průniku a pohybu uvnitř střežených prostor. K tomu se využívají magnetické kontakty, pohybová čidla, infrazávory, detektory rozbití skla a další. V případě vyhlášení poplachu může být kontaktován PCO – pult centrální ochrany s nepřetržitou výjezdní skupinou. Nebo může být kontaktován uživatel objetku pomocí SMS. Dalšími funkcemi EZS mohou být ve spolupráci s GSM modulem dálkové ovládání spotřebičů, případně návaznost na další řídící systém.

PZS – plotový zabezpečovací systém
Jde o pasivní systém, který pomocí detekčních kabelů detekuje mechanické pohyby v oplocení střeženého prostoru. Reakce je pak obdobná systémům EZS. Využívá se k zabezpečení průmyslových areálů - např. fotovoltaických elektráren.

CCTV – kamerový systém (closed circuit television)
Je určen pro sledování prostor použitím kamer. Tyto záběry se pak zobrazují na monitorech, příp. se zaznamenávají. Může jít o kamery analogové či digitální, dále pak IP kamery. Tyto moderní systémy umožňují detekci obrazu, osob a návaznou signalizaci do EZS.

EPS – elektronická požární signalizace
Pomocí detektorů kouře je v případě nebezpečí včas vyhlášen poplach. Pokud jsou jednotlivé detektory napojeny za systém EZS, nebo na inteligentní systém, je možné poplach hlásit pomocí SMS, apod.