Elpros Praha s.r.o.

Adresa:U Smaltovny 1563/19b, 170 00 Praha 7
Telefon:+420 222 512 287
Mobil:+420 603 206 884
IČ:63073200
MapaUkázat na mapě
Hlavní menu
  O nás
  Nabídka služeb
  Reference
  Kariéra
  Ke stažení
 
Switch language: English version Úvodní stránka

Úvodní stránka

Vítejte na stránkách firmy Elpros Praha s. r. o., projekční a dodavatelské elektroinstalační firmy. Naším cílem je kvalitní a komplexní řešení elektroinstalace objektů od energetického auditu, přes projekt a dodávku až po jeho realizaci a údržbu. Pokrýváme tedy celé spektrum služeb, se kterými se můžete během realizace Vaší elektroinstalace setkat = elektroinstalace na klíč.

Hlavní zaměření společnosti je v oborech:

  • silnoproudá a slaboproudá elektroinstalace
  • instalace stoupacích vedení a elektroměrových rozvaděčů
  • zabezpečení budov EZS, PZS, EPS, CCTV
  • návrh a dodávky inteligentních systémů INELS, Foxtrot, EIB/KNX a multimediálních systémů Control4
  • elektroenergetika - trafostanice, sítě VN a NN
  • náhradní zdroje - dieselagregáty a UPS
  • ochrana před bleskem a napětím
  • fotovoltaické elektrárny

Elpros Praha s. r. o. využívá při návrhu moderní počítačovou techniku, dbá na pravidelné školení všech pracovníků a zvyšování jejich kvalifikace. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé zakázce a průběžné konzultace se zákazníkem v průběhu zpracování projektu.

Správná projektová dokumentace vaší elektroinstalace je základní nutností pro bezproblémový chod a údržbu všech zařízení. Ať už se jedná o projekty domů, energocentrum s náhradními zdroji, ochranu před bleskem a přepětím, nebo o instalaci inteligentního systému s kompletním programovým vybavením.

Firma Elpros Praha s.r.o. pracuje v souladu s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje a bere v úvahu vliv a dopad svých produktů a realizovaných staveb na životní prostředí. Proto naši projektanti preferují použití úsporných technologií, inteligentních řídících systémů a v neposlední řadě výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů.